Icaros Desktop Live!

Pełna wersja Icaros Desktop na botowalnej płycie live-DVD do odpalenia na komputerach PC.

 

Icaros Desktop Light

Nieco zubożona wersja przeznaczona do wypalenia na płycie CD-R

 

PDF manual

Instrukcja obsługi (wersja ang.)

A A A

Kilka sposobów na oszczędzanie czyli tania strona www

Każdy z nas może w codziennym życiu wprowadzić kilka zasad, które pozwolą mu lepiej gospodarować środkami pieniężnymi.

 

Zacznijmy od tego, że warto tworzyć listy zakupowe. Zanim to zrobimy przeglądamy szafki i lodówkę w kuchni i zastanawiamy się co mielibyśmy ochotę zjeść. Dzięki temu wykorzystamy to co już jest w domu i dokupimy tylko niezbędne produkty. Chodząc na zakupy z listą opieramy się niepotrzebnym pokusom, które licznie występują pod postacią promocji. Dokładnie w ten sposób powinniśmy dobierać rozwiązania do naszego biznesu internetowego - postawmy na takie skrypty które spelnią nasze oczekiwanie na tę chwilę. Po co od razu kupować cały skrypt sklepu we na poczatek wystarczy rozwiązanie abonamentowe (jak np. Shoper).

 

Kolejny dobry sposób na tworzenie oszczędności to zapisywanie dochodów i wydatków. Każdy kto prowadzi domowy budżet ma lepszy wgląd w sytuację. Możemy wyciągnąć wnioski gdzie pieniądze wydajemy niepotrzebnie oraz stwierdzić, gdzie jeszcze możemy przyciąć koszty. Następny sposób mówi o tym aby unikać miejsc, które powodują u nas pokusy a więc duże centra handlowe, drogerie czy sklepy internetowe.

 

Paradoksalnie dobrym sposobem na oszczędzanie jest rezygnacja z programów lojalnościowych, które często są pułapką. Bez namysłu kupujemy gdzieś produkty aby uzbierać punkty. Zwykle jednak za te albo mniejsze pieniądze moglibyśmy kupić to co chcemy i tam gdzie chcemy.

 

Więcej sposobów jak zaoszczędzić tworząc swoją włąsną stronę lub sklep internetowy znajdziemy na: tanie-strony.c0.pl